LAGERHOTEL OG PICK-PACK
ALPI har stor erfaring med opbevaring og pick-pack af metervarer, beklædning, vin, audio udstyr, møbler og mange andre spændende produkter. Vi servicerer bl.a. også flere webbutikker, så vore medarbejdere er fortrolige med forskellige IT-platforme.

Vi har den nødvendige fleksibilitet og omstillingsevne og har således ikke nogen prædefinerede krav og standarder, som trækkes ned over kunderne. Den brede vifte af små og store lageropgaver, som vi løser på daglig basis, har sat os i stand til at udvise den nødvendige flexibilitet, der gør det muligt at imødekomme de fleste kunders ønsker og behov.
Vor service omfatter:
• Lagerhotel
• Pick-pack løsninger
• Handling ind/ud
• Labelling
• Emballering
• Special- og ad-hoc opgaver

Se kontaktoplysninger nedenfor.
Herning
Stacks Image 15643
Jens Ole
Bligaard
Logistik- og terminalchef

job@alpi.dk
2117 8728
Stacks Image 17762
Claus
Grønskov
Logistik koordinator
 
cgr@alpi.dk
3030 1037
Stacks Image 17803
Søren Nybo
Kristensen
Logistik koordinator
 
sk@alpi.dk
2420 4903
Stacks Image 15849
Alex Johnny
Nielsen
Lagerassistent

alex@alpi.dk
4022 5399
Stacks Image 17823
Camilla Søndergaard
Jensen
Logistikøkonom
 
camilla@alpi.dk
2874 6024
Stacks Image 17830
Lotte Schiøler
Schäffer
Speditør

lotte@alpi.dk
3161 9108
Stacks Image 18065
Nicolai Gjermand
Nielsen
Logistikassistent
Stacks Image 18084
Erik
Hansen
Lagerchef

erik@alpi.dk
2125 1755
Stacks Image 18108
Michael
Faarup
Terminalchef

faarup@alpi.dk
6122 6737
Stacks Image 18117
Rene
Mølgaard
Lagerassistent
Stacks Image 18124
Heini Grønvall
Andersen
Lagerassistent
Stacks Image 29473
Simon Busk
Andersen
Lagerassistent
Stacks Image 18302
Heine
Dalgaard
Lagerassistent
Stacks Image 18321
Jesper
Olsen
Lagerassistent
Stacks Image 18328
Rikard C.
Bruun
Lagerassistent
Stacks Image 18335
Henrik
Frederiksen
Lagerassistent
Stacks Image 18376
Kurt
Nielsen
Lagerassistent
Stacks Image 18664
Finn
Lamhauge
Lagerassistent
Stacks Image 18671
Jonas B.
Frank
Logistikoperatør
Stacks Image 16496
Delberin
Azizi
Lagerassistent
Stacks Image 18728
Hans Christian
Pedersen
Lagerassistent
Greve
Stacks Image 6716
Søren
Clemmensen
Lager & terminalchef

sorenc@alpi.dk
4341 0454
Stacks Image 17003
Tiago
Marchezi
Logistik koordinator

tiago@alpi.dk
4341 0456
Stacks Image 17623
Stéphanie
Baustier
Logistikassistentelev

smb@alpi.dk
4341 0459
Stacks Image 17216
Kamilla
Kristiansen
Kontorassistent

kamilla@alpi.dk
4341 0440
Stacks Image 5918
Mette Vendel
Nielsen
Kontorassistent

mvn@alpi.dk
4341 0470
Stacks Image 17463
Rabie
Saleh
Lagerassistent
Stacks Image 13753
Nicolaj
Henningsen
Lagerassistent
Stacks Image 27582
Kristian Mike
Jensen
Lagerassistent
Stacks Image 18732
Chanaporn
Rasmussen
Logistikassistent
Stacks Image 18739
Chutikarn Meetip
Toftlund
Logistikassistent
Stacks Image 18746
Sudarat
Detthammarong
Logistikassistent
Stacks Image 18753
Siriwan
Olsen
Logistikassistent
Stacks Image 18760
Saengthong Thongloi
Jensen
Logistikassistent
Stacks Image 18768
Wanna
Hansen
Logistikassistent
Odense
Stacks Image 1450
Ronni
Bekker
Filialleder

ronni@alpi.dk
9928 7821
Stacks Image 3988
Freddie 
Rasmussen
Lagerchef
Stacks Image 29543
Frederik Damgaard
Jespersen
Lagerassistent