NORGE
ALPI tilbyder transporter af part- og fullloads samt stykgods til og fra Norge.

Via et indgående kendskab til dette marked kan vi tilbyde en førsteklasses transportløsning.
Vi tilbyder daglige afgange til og fra Oslofjorden og Kristiansand samt flere ugentlige afgange til og fra Stavanger og Trondheim, Ålesund, og Bergen.
Endelig har vi aktuelt en ugentlig afgang til og fra området nord for Trondheim.

Se kontaktoplysninger nedenfor.
Herning
Stacks Image 4813
Kjeld
Tygesen
Afdelingsleder

kjeld@alpi.dk
9627 6080
Stacks Image 12418
Bent Norup
Andersen
Projektleder

bn@alpi.dk
7677 1408
Stacks Image 1270
Susanne
Mølsted
Speditør

susanne@alpi.dk
9627 6996
Stacks Image 4808
Torben
Sass-Petersen
Speditør

torben@alpi.dk
9627 6074
Stacks Image 4803
Anders
Jørgensen
Trafikchef

anders@alpi.dk
9627 6997
Stacks Image 30788
Mette
Pedersen
Speditør, Norge
(på barsel)

mp@alpi.dk
9627 6072
Stacks Image 30795
Maja Venø
Pedersen
Speditør, Norge
(på barsel)

maja@alpi.dk
9627 6088
Stacks Image 30834
Sara Uldall
Hansen
Speditørelev, Norge


sara@alpi.dk
9726 6035
Greve
Stacks Image 32683
Kjeld
Tygesen
Filialleder

kjeld@alpi.dk
9627 6080
Stacks Image 32690
Christian
Jensen
Afdelingsleder

christian@alpi.dk
4341 0451
Stacks Image 18551
Martin Søby
Mortensen
Speditør

msm@alpi.dk
4341 0475
Stacks Image 32704
Peter Øster
Marcher-Boisen
Speditør, eksport

pmb@alpi.dk
4341 0442
Stacks Image 32711
Thomas
Ræstad
Speditør, import

tr@alpi.dk
4341 0449