HERNING - BILTRANSPORT
Scroll ned eller klik på de forskellige lande og opgaver for at finde den medarbejder, som du vil kontakte.

Norge, Sverige og Finland
National transportUK og Irland
Benelux og Tyskland-importBenelux og Tyskland-export
Frankrig, Spanien, PortugalØstrigSchweiz
ItalienØsteuropa, Grækenland og Tyrkiet
Norge, Sverige og Finland
Stacks Image 17320
Kjeld
Tygesen
Afdelingsleder

kjeld@alpi.dk
9627 6080
Stacks Image 16800
Bent Norup
Andersen
Projektleder

bn@alpi.dk
7677 1408
Stacks Image 17340
Susanne
Mølsted
Speditør, Norge

susanne@alpi.dk
9627 6996
Stacks Image 17345
Torben
Sass-Petersen
Speditør, Norge

torben@alpi.dk
9627 6074
Stacks Image 17327
Anders
Jørgensen
Trafikchef, Norge

anders@alpi.dk
9627 6997
Stacks Image 30350
Mette
Pedersen
Speditør, Norge
(på barsel)

mp@alpi.dk
9627 6072
Stacks Image 30374
Maja Venø
Pedersen
Speditør, Norge
(på barsel)

maja@alpi.dk
9627 6088
Stacks Image 30406
Sara Uldall
Hansen
Speditørelev, Norge


sara@alpi.dk
9726 6035
Stacks Image 17863
Mads
Lehrmann
Trafikchef, export,
Sverige


mads@alpi.dk
9627 6986
Stacks Image 17895
Heine
Kristensen
Speditør, import,
Sverige


heine@alpi.dk
9627 6990
Stacks Image 46195
Ole Langtin
Hansen
Speditør,
Finland


ole@alpi.dk
9627 6075
Stacks Image 17888
Louise Erlang
Jensen
Speditør,
Finland
(På barsel)

lej@alpi.dk
9627 6087
Stacks Image 31414
Michael
Pilgaard
Speditørelev,
Sverige


pilgaard@alpi.dk
7677 1403
National transport
Stacks Image 29953
Morten
Rasmussen
Afdelingsleder

mra@alpi.dk
9627 6084
Stacks Image 18167
Jesper
Stubkjær
Speditør

js@alpi.dk
9627 6993
Stacks Image 16610
Jan Lundum
Danielsen
Speditør

jan@alpi.dk
9627 6027
Stacks Image 15799
Søren
Kaldahl
Speditør

ska@alpi.dk
9627 6036
Stacks Image 18395
Frederik Baagøe
Madsen
Speditør

fbm@alpi.dk
9627 6078
Stacks Image 18188
Britt
Pedersen
Speditør

britt@alpi.dk
9627 6023
UK og Irland
Stacks Image 18450
Søren
Præst
Afdelingsleder

soren@alpi.dk
9627 6001
Stacks Image 18486
Mikael Philip
Kristensen
Speditør, eksport

mpk@alpi.dk
9627 6005
Stacks Image 25394
Casper Ladefoged
Sørensen
Speditørelev

casper@alpi.dk
9627 6007
Stacks Image 18493
Kresta
Frandsen
Speditør, eksport

kresta@alpi.dk
9627 6003
Stacks Image 18478
Peter
Stensfeldt
Speditør, import

peter@alpi.dk
9627 6002
Stacks Image 18457
Mads
Iisager
Speditør, import

mi@alpi.dk
9627 6004
Benelux og Tyskland – import
Stacks Image 4027
Jesper Hedegaard
Hansen
Afdelingsleder


jhh@alpi.dk
9627 6022
Stacks Image 18092
Mikkel
Mortensen
Speditør, Benelux


mmo@alpi.dk
9627 6985
Stacks Image 17390
Janni
Mortensen
Speditør, 24+


janni@alpi.dk
9627 6081
Stacks Image 4037
Marianne M.
Boelstoft
Speditør, 24+
(på barsel)

mmf@alpi.dk
9627 6071
Stacks Image 31151
Christian Plambeck
Jensen
Speditør, Tyskland


cje@alpi.dk
9627 6980
Benelux og Tyskland – eksport
Stacks Image 11768
René
Bertelsen
Afdelingsleder

rb@alpi.dk
9627 6981
Stacks Image 4132
Jens
Nielsen
Speditør, Tyskland

jens@alpi.dk
9627 6988
Stacks Image 8008
Bibi Ringsted
Møller
Speditørelev, Benelux

bibi@alpi.dk
9627 6982
Stacks Image 6817
Annette Skaaning
Hansen
Speditør, Benelux

ash@alpi.dk
9627 6987
Stacks Image 12315
Mark
Madsen
Speditør, Tyskland

mma@alpi.dk
9627 6082
Stacks Image 48034
Lene
Sonne
Kontorassistent,
24+

lene@alpi.dk
9627 6073
Frankrig, Spanien og Portugal
Stacks Image 14328
René Huusom
Mortensen
Afdelingsleder


rene@alpi.dk
9627 6011
Stacks Image 15380
Steffen
Johansen
Speditør,
Portugal

sjo@alpi.dk
9627 6015
Stacks Image 16537
Bianca
Reinholt
Speditør,
Frankrig

bianca@alpi.dk
9627 6086
Stacks Image 16738
Anette Witt
Thastrup Smith
Speditør,
Spanien

as@alpi.dk
7677 1402
Stacks Image 3503
Mikael
Grøn
Speditør,
Spanien

mgd@alpi.dk
9627 6076
Østrig
Stacks Image 16768
René Huusom
Mortensen
Afdelingsleder,
export

rene@alpi.dk
9627 6011
Stacks Image 45744
Aske Dalgaard
Olsen
Speditør,
export

aske@alpi.dk
9627 6026
Stacks Image 46243
Stephan Høj
Nielsen
Speditør,
import

stephan@alpi.dk
9627 6009
Schweiz
Stacks Image 46267
Jesper Hedegaard
Hansen
Afdelingsleder,
import

jhh@alpi.dk
9627 6022
Stacks Image 17105
René
Bertelsen
Afdelingsleder,
export

rb@alpi.dk
9627 6981
Stacks Image 46381
Bibi Ringsted
Møller
Speditørelev,
import, export

bibi@alpi.dk
9627 6982
Italien
Stacks Image 19334
Niels
Hansen
Afdelingsleder

niels@alpi.dk
9627 6024
Stacks Image 19341
Kristian
Bøjgaard
Speditør, import

kristian@alpi.dk
9627 6994
Stacks Image 19348
Lasse Bækdal
Bräuner
Speditør, export

lasse@alpi.dk
9627 6083
Stacks Image 19355
Lasse
Christensen
Speditør, import

lc@alpi.dk
9627 6013
Stacks Image 19362
Lisbeth
Mortensen
Speditør, import

lisbeth@alpi.dk
9627 6014
Østeuropa, Grækenland og Tyrkiet
Stacks Image 19536
René Huusom
Mortensen
Afdelingsleder


rene@alpi.dk
9627 6011
Stacks Image 19035
Stephan Høj
Nielsen
Speditør,
Tyrkiet

stephan@alpi.dk
9627 6009
Stacks Image 19543
Aske Dalgaard
Olsen
Speditør,
Østeuropa

aske@alpi.dk
9627 6026
Stacks Image 19584
Louise
Søby
Speditør,
Tyrkiet

louise@alpi.dk
9627 6020